Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
HAKKIMIZDA
hakkımızda

      GÖKHAN TİCARET OTO VE SAN BOYALARI PAZ.TİC. ve SAN.LTD.ŞTİ.

 

    Firmamız kurucusu sayın Zülkar DERELİ   Türkiye’ de fırın sistem ile boya işlemlerinin başladığı 1968 yılında OTOSAN firması ile sektörde göreve başlamış ve ALARKO HOLDİNG gibi saygın kuruluşlarda uzun yıllar hizmet vermiştir. Konusunda deneyimli ve uzman bir kişi olarak 1985 yılında kendi firmasını kurmuştur.

    Ürün gamımız ağır iş makineleri, tarım makineleri, çelik yapı ve inşaat malzemelerini,trafolar,ev aletleri ve sanayinin her türlü kesiminde kullanılabilecek astar ve son kat boyaları kapsamaktadır. Boyalar selülozik,sentetik, akrilik,epoksi ve poliüretan özelliklerde olup boyalara uygun astar ve katkıları teknik özelliklerine göre temin edilmektedir.

     Bünyesinde toplam 6 kişi hizmet vermektedir. Nakliye tarafımızdan istenilen adrese yapılmaktadır. Nakliye sırasında ki sigorta tarafımıza aittir.Ürünlerimiz fabrikanın orijinal ambalajında kilitli olarak ve parti numaraları son kullanım tarihleri etiketlenmiş olarak ve uluslararası RAL renklerine göre teslim edilir.

    Firmamızın satış politikası teknik destekli olup, ürün bilgi formları ve güvenlik bilgi formları ürün ile birlikte teslim edilerek uygulama da karşılaşılacak sorunların önüne geçmek üzere gerektiğinde uygulayacak personele eğitim verilmektedir.

    Firmamız 1985 yılında Fevzipaşa cad. Aktar kerim sok no:19 edirnekapı Fatih İSTANBUL adresınde kurulmuş bir limited şirkettir. Kurulduğu tarihten bugüne kadar AKZO NOBEL KEMİPOL Firmasının sanayi boyaları bayisi olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır kendisine ait olan yerinde sizin gibi değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve Marmara bölgesinde hızlı ,adrese teslim,olmak üzere çok geniş bir ürün gamı ile çalışmaktadır.

maviweb